Wpis z mikrobloga

@oldrac: limity, po pierwszym zakładzie mogłem zagrać za okrągłe zero wiec musialem wykorzystac limit z innego typu zakladu
@pierunjasny: odblokuj priva
@midq: jeszcze bez limitów, mam cichą nadzieję ze ci goscie od limitowania mają na mnie notkę "gambler" i trochę czasu minie zanim nałożą limity ( ͡° ʖ̯ ͡°) poza tym w bet365 lapie sie limity raczej za innego rodzaju granie
@
  • Odpowiedz
@denasek: u tak pewnie wszystko postawisz na następny mecz przegrasz i tyle będziesz widział kasę :D nie bierz tego źle ale zgaduje taki tok wydarzeń.
  • Odpowiedz
@Keruuu3: no dawniej pewnie tak by było ale liczę że wyciągnałem wnioski z przeszłości :) z bet365 juz ucieklem z wyplata, jedynie zostawilem sobie maly procent wygranej na granie polskiej ekstraklasy ;)
  • Odpowiedz
@denasek: no chyba ze tak :D no bo wiesz jak to jest raz masz szczęście a wtedy uruchamia się żmudne poczucie większej wygranej i chcesz więcej a na końcu zostaje 0.
  • Odpowiedz
Gratuluje. Wykopki już pewnie mokro w majtach, bo widzą grube tysiące. Ciekawi mnie ile p---------ś na tego typu granie, bo raczej nie grasz racjonalnym bankroll managmentem, bo musiałbyś tam mieć z 200 tysięcy. Mimo wszystko gratki( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@w1Lku: troche kulą w płot, specjalnie sprawdziłem historię na bet365, 2800 (ok ale ten mecz sie nie liczy bo mialem wyjatkowo mocne info ( ͡° ͜ʖ ͡°), 300, 600, 283, 1000, 300, 300, 100, 294, 13 ( ͡° ͜ʖ ͡°), 957, 300, 150, 50, 100, 127, 500, 150, 510 :)
  • Odpowiedz
@denasek: to gratuluje, ja tu Ciebie nie atakuje. Poprostu większość ludzi grających takie kupony to nałogowcy, którzy są w plecy poważnie i mają problem z hazardem. Powodzenia w przyszłości i nie stań się jednym z nich. Pozdro
  • Odpowiedz