Wpis z mikrobloga

@Sztalker: trakuje loże masońskie jaki jakiś związek, stowarzyszenie. Mam pozytywny stosunek do nich, dlatego powtarzanie bredni że loże masońskie rządzą światem drażni mnie. Mam po prostu wykrywacz na takie glupoty. Ooooo! I tutaj mam Cie. A co byś powiedzial na wprowadzenie malzenstw jednoplciowych, legalnej aborcji? Przeciez gejem nie jestes, wiec wplywu to na Ciebie nie ma, w Polscr jest tak malo homoseksualistow ze wymiar tego tez symboliczny.
@jagodnik: Powiedziałem, że pomysł średnio mi się podoba, ale w dalszym ciągu to nie powód, żeby go skreślać tym bardziej, że niesie za sobą więcej pozytywnych zmian nawet w kwestii rozdziału Kościoła od państwa. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak ludzie skreślają daną osobę, bo chce wprowadzić jakąś błahostkę nie mającą wpływu na nic.
@Sztalker: ale ja go nie skreslam. Nawet mysle ze bylby swietnym poslem i nawet mu kibicuje po cichu. Ale zaufania mojego jako przywódca, premier, szef partii nie zdobedzie. Jako posel bedzie mogl walczyc o wiele dobrych spraw o ktorych pisales. Jako premier, ze wzgledu na.wladze, bedzie juz mogl wprowadzac te swoje mniej dobre pomysly a na to sie nie godze.
@jagodnik: Na jakiej podstawie masz pozytywny stosunek do lóż masońskich? Podobają Ci się okultystyczne obrzędy inicjacji, ich główne dążenie - zniszczenie religii, czy zadanie zniszczenia porządku naturalnego przez takie pomysły jak rząd światowy czy genderyzm?
BTW, jak można mówić, że Korwin psuje swój pomysł na państwo, który głosi od ponad 20 lat, przez kilka niefortunnych, aczkolwiek prawdziwych stwierdzań, a tolerować antypolskie niemiecko-kolonialny rząd platformy, czy kilka poprzednich rządów. Wskażcie mi proszę,
@biczplis: To żeś się popisał: Gwiezdne Wojny to tak łatwy do rozpoznania żart, że tylko wpadam w osłupienie jak ktoś wierzy w to, że Braun miał to na myśli, Windows nie zna się chłop na technologii, ale ze szpiegostwem ma rację, rozstrzeliwanie kiedy i gdzie on to mówił? Strzelnica to świetny pomysł poczytaj o broni palnej w Szwajcarii, Kościół jego rozdział od państwa i zaprzestanie finansowania go przez państwo chyba, że
wpadam w osłupienie jak ktoś wierzy w to, że Braun miał to na myśli


@Sztalker: Ty wiesz co Braun miał na myśli. Winszuję.

rozstrzeliwanie kiedy i gdzie on to mówił?


"No powiedzmy, wziąłbym tak z tuzin redaktorów "Gazety Wyborczej", ze dwa tuziny pracowników drugiej gwiazdy śmierci, centralnej dzisiaj, TVN-u, nie wspominam oczywiście o etatowych zdrajcach i sprzedawczykach, którzy zawsze nimi byli (...)., no jeżeli się tego nie rozstrzela, co dziesiątego, to
@biczplis: Nie trudno zgadnąć, że żartował wystarczy popatrzeć na ton wypowiedzi i to, że się zaśmiał po usłyszeniu pytania. Karanie manipulatorów, kłamców to nie jest zły pomysł może nie przez rozstrzelanie, ale może jak będzie dosadnie to reszcie przemówi do rozumu. Mnie tyłek nie boli wyzywasz kogoś od kretynów argumentując to "strzelnicą, kościołem", a widocznie nawet nie zrozumiałeś/nie wiedziałeś o co chodzi szczyt hipokryzji.