Wpis z mikrobloga

@Stachan: Tak, połowa prawicy donosiła, łącznie z księżami. Taki Braun ostro musiał w d... wchodzić komunistom że ich teraz hejtuje. Ale teraz wchodzi watykanowi, bo to taki typ który musi komuś służyć. Zostawiony bez Pana marnieje i zamyka się w piwnicy jak typowy gimbopatriota z gimboprawicy.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Istotą takich sondaży nie jest ocena "co zrobił", tylko ogólne badanie emocji, jakie badana osoba wywołuje. Bo niestety duża część wyborców kieruje się emocjami. A czemu Korwin wywołuje negatywne emocje, to chyba wiadomo.
  • Odpowiedz
Z całym szacunkiem - mam poglądy konserwatywno-liberalne (mniej -więcej - bo sam prowadzę działalność gospodarczą). Nie ufam TVN i innym Gazetom, staram się myśleć samodzielnie - ale po ostatnich wyborach ten człowiek mnie solidnie #!$%@?ł. Albo jest tak niedouczony i nie ogarnia sam konsekwencji tego co mówi - albo rzeczywiście robi wszystko aby nigdy nigdzie się nie dostać tylko ciągle opowiadać wszystkim te swoje dykteryjki, z których jest najbardzie znany (a które
  • Odpowiedz
Tak patrzę na to co piszecie.
Oszołomy, oszolomy.
Chyba i tak wole oszołomów niż kogoś kto mnie(nas) okrada.
  • Odpowiedz
jak się ogląda TVN to się bardziej ufa postkomunistom niż Korwinowi


@Stachan: no sorrki, ale nie można powiedzieć, że Korwin sam z siebie się nie stara o taką a nie inną opinię w masowych mediach ;] W politykę nie bawi się od wczoraj, a i tak rzuca kontrowersyjnymi tekstami, gdzie nawet jeśli jest jakaś sensowna interpretacja, to prawdopodobne, że zostanie przycięta, żeby nie zajmować całego czasu antenowego dla wyjaśniania "co
  • Odpowiedz
@Sztalker: tak z ciekawosci. Piszessz ze dokleja sie slowa Braunowi. Mowi sie ze Braun chce Jezusa na krola, mowi sie braun wierzy w aktywne loze masońskie Prawda to?
  • Odpowiedz
@jagodnik: Aktywne loże masońskie istnieją w Polsce nawet są 3 więc normalne, że w nie wierzy. Tak chce Jezusa na króla, ale to ma mieć jakieś znaczenie symboliczne w którymś wywiadzie on to dokładnie opisał mnie się ten pomysł średnio podoba, ale w sumie to w ogóle nie ma wpływu na moje życie. @nie_tak_szybko: Też kiedyś byłem liberałem obyczajowym, ale podróż na zachód skutecznie zmieniła moje poglądy na
  • Odpowiedz
@Sztalker: a widzisz. A ludzie w tym ja, gdy slysze o jakis lozach masonskich i intronizowaniu Chrystusa to z automatu przestaja traktowac powaznie Brauna. To samo z Korwinem. Jedną głupotą zabijają kilka swoich dobrych pomysłów.
  • Odpowiedz
@jagodnik: To raczej źle o was mówi, że przestajecie go brać na poważnie, bo chce symbolicznie coś wprowadzić co nawet na nikogo nie będzie miało wpływu. Niby czemu mówienie o czymś co istnieje (loże masońskie) sprawia, że przestajesz traktować go poważnie?
  • Odpowiedz