Wpis z mikrobloga

Dziś rano zadzwoniłem na policję w Radomsku. Udało mi się ustalić, że sprawa została rozwiązana pozytywnie. Więcej jak wiadomo powiedzieć mi nie mogli.
Oczywiście cieszę się z takiej informacji lecz chłopak ten może nadal potrzebować pomocy stąd napisałem email do fundacji stopdepresji.pl i poinformowałem ich o sytuacji.

Zaraz też zadzwonię do nich i powiem, że im przesłałem to wszystko.

Mam nadzieję, że @FaktyTVN z racji posiadania znajomości też pomogą mi poinformować kogoś kto będzie w stanie takiej osobie pomóc.


#depresja
#oswiadczenie
9.....a - Dziś rano zadzwoniłem na policję w Radomsku. Udało mi się ustalić, że spraw...

źródło: comment_KWpXc58UXK6ry15sfMqvzKVVp4FWz7VA.jpg

Pobierz
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@92Gruszka: Ty chyba jesteś nienormalny. Osoba z depresją, która chciała się zabić na pewno pierwsze czego teraz pragnie to rozgłos w mediach.
Cieszysz się że pomogłeś to się ciesz sam, a nie kręcisz aferę.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Tak bo w policji nie ma psychologów i osób które wiedzą co robić, a ogólnopolskie media się zajmują się pomaganiem samobójcom na co dzień zawodowo, tak? Tak samo jak byś zawołał naprawalaptopow.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Tak szczerze, to wachałbym się z informowaniem faktów TVN, jeszcze zrobią jakiś program typu UWAGA i zaszkodzą chłopakowi (wiem, małe szanse), telewizja to nie organizacja charytatywna - mają zupełnie inne priorytety.
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Nie oglądam takich programów, więc trudno mi powiedzieć. Kiedyś jednak TVN zrobił odcinek o znajomym, który uciekł z domu (już po tym jak się znalazł) i tę sprawę nagłośnili rozpytując się wszystkich dookoła i publikując ich wypowiedzi. Jego rodzice nie prosili o zainteresowanie mediów. Na pewno takie działania nie nie pomagają, szczególnie w delikatnych sytuacjach. Jak pisałem - mało prawdopodobne, że zrobią materiał o tej sytuacji. Po prostu nie
  • Odpowiedz
Gdyby mi ktos narobil takiego wstydu jakbym mial mysli samobojcze, to jeszcze bardziej skloniloby mnie to, zeby sie zabic. Koles ma depresje, wiec zeby znalezc pocieszenie wchodzi na portal ze smiesznymi obrazkami a tu jakis gruszka nasyla na niego policje i fakty tvn...
  • Odpowiedz
@92Gruszka: Jeżeli dla Ciebie umówienie się z kimś na p--o, to ucieczka w a-----l, to ja już nie mam pytań. Dla mnie spotkanie przy piwie to spotkanie, żeby pogadać - a nie żeby się nawalić.
  • Odpowiedz