Wpis z mikrobloga

@Karq90: Jak do 600zl to w pl z androidem dostaniesz albo motog albo refurby. Coś sensownego w tej cenie to tylko chiny.
Jakbym ci polecił albo brać to motog albo jakaś lumie. Chyba ze nie boisz się 3 świata to napisz to coś pomyślę z Chińczyków jakiś propozycje.
@vegaushp: a za ile i co konkretnie byś proponował wędrując ceną w górę? Jeśli przekonasz mnie abym dołożył trochę i kupił coś dobrego to się zastanowię ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Karq90: Zależy jak bardzo mogę iść w górę. Jeśli to kwestia 100-200zl. Z Polski to dochodzi używana motog2 lub nowy Huawei honor 4.
Z Chin żeby mieć już w miarę porządny telefon nie musiał byś wiele doplacac. Bo k3 note to cena na granicy 600zl a meizu m2 note to niecałe 700zl.
Za ok. 800zl masz już meizu m1 note lub Lenovo vibe x2. W przedsprzedaży można bodajże jeszcze dziś i
@anarchoprymitywizm_przemyslowy: Oznacza to tyle iż jest to refurb z Korei. Poskladany z 10 telefonów. Znając życie jeszcze działa na azjatyckich pasmach i będziesz się cieszył tylko 2g. Te telefony lubią umierać bez powodu po 2-3 miesiacach. Nie warto tego brać. Lepiej kupić używany niż refurbished.
Obecnie nowe s3 (stojaki z magazynow) są dopiero za 700+zl.
@vegaushp: Toś mnie zmartwił ( ͡° ʖ̯ ͡°) jakieś inne androidowe propozycje? Nie będę kłamał, na temacie zbyt się nie znam, wegetuję sobie już jakiś czas z moją xperią J, a sgs3 wpadł mi do głowy przez kumpla, który takowy posiada. Ten model ma akurat wszystko czego potrzebuję, nie zależy mi na mikroskopie elektronowym w telefonie, funkcji zmiany w wahadłowiec i mikrofalówkę.
@anarchoprymitywizm_przemyslowy: Ogolnie za 600zl w pl dużo nie zdziałasz. Za 500zl możesz kupić motog lte które ma też slot na karty pamięci czego nie ma w zwykłym motog. Wybór jest dopiero spory w Chinach bo tam jednak rynek tanich telefonów mocno działa. Za 600zl mogę ci polecić Lenovo k3 note. Jest opcja żeby kupić go za 159$ z wysyłka z europy przez co unikasz loterii vatowej lub za 153$ z hk.