Wpis z mikrobloga

Podczas robienia jednego dnia ćwiczenia z programu #100pompek nie dałem rady z ostatnią serią ostatniego dnia danego zakresu. Powinienem odczekać (np. 2 dni) i zrobić cały program iluś dni z danego zakresu, czy tylko powtórzyć ostatni dzień z danego zakresu? #100pushups
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szkarpet: Na twoim miejscu przeszedłbym do następnego etapu (36-40). Jak nie będziesz mógł zrobić tych ostatnich serii to powtórz jeszcze raz 36-40. Nie martwiłbym się tym powtarzaniem, bo jak pracujesz lub studiujesz to często będziesz przemęczony. Mi udało się zrobić trochę inny program na 100 zgodnie z rozpiską, ale podczas wakacji. Teraz, w czasie semestru, jest mi dużo ciężej. Warto do pompek dołożyć jakieś ćwiczenia na nogi i drążek.

Dorzuć
  • Odpowiedz
@GraFik21: Dzięki za radę. Który program na pompki robiłeś? Polecisz jakieś ciekawe programy na inne części ciała? Lubię iść konkretnym, który każe mi coś robić w wypunktowany sposób. Łatwo się do nich przystosować i kontrolować ;).
  • Odpowiedz
@GraFik21: Bardzo Ci dziękuję. Zainteresowałeś mnie tymi opisami i zainspirowałeś. Chyba skorzystam z Twoich rad. Co do stylu to nie masz co przepraszać bo jest bardzo zrozumiały. Jeszcze raz dziękuję.

Czy "@Szkarpet" napisałeś od razu, czy dopisałeś edytując wiadomość? Bo nie przyszło żadne powiadomienie na wykopie o wiadomości. Zajrzałem bo z nadzieją spodziewałem się, że odpiszesz :).
  • Odpowiedz