Wpis z mikrobloga

@Blaskun zadna patologia, idz do knajpy i popatrz ilu facetow podbija do kobiet ale kobiet podija do faceta. Wystarczy nie byc totalnym maszkarem, ubrac sie ok, troche pewnosci siebie, szczypta olewnictwa, tajemniczosci ( raz mi sie udalo tak nawalic, ze nie bylem w stanie mowic. Potem dowiedzialem sie od tej dziewczyny, ktora pidrywalem ,ze bylem tajemniczy) nic skomplikowanego :)
  • Odpowiedz
@derylio1 @butterfly @Skyworld

Ten licznik zlicza nie tylko odebrane wiadomości i dopasowania w chybił-trafił, ale również powiadomienia o tym, że ktoś "chce porozmawiać".

Kiedyś myślałem, że jak dziewczyna wstydzi się pierwsza napisać, to klika jakiś guzik i u mnie pojawia się powiadomienie. Coś jak "puść oczko" na #sympatia. Napisałem do kilku takich i żadna nie wiedziała, o co chodzi. Wygląda na to, że #badoo
30LP - @derylio1 @butterfly @Skyworld

Ten licznik zlicza nie tylko odebrane wiadom...

źródło: comment_g0CIoLP37kfUKZxx4RE0jF4bOB0rv9ya.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@30LP: pisałam już o tym, że odhaczyłam wszystkie like i pseudo oczka, i zostały mi same wiadomości... Zresztą jak jest dużo osób piszących do kogoś, to nie wyskakuje że ktoś chce porozmawiać. To występuje tylko w przypadku braku zainteresowania profilem.
  • Odpowiedz