Wpis z mikrobloga

@Korba112: To zalezy jaka kuchnie lubicie, ja ze swoim #rozowypasek bylem w Krk w czeskiej knajpie Ceska Chodba i polecam. Bylismy tez w Ramen Girl of Yellow Dog (restauracje prowadzi uczestniczka polskiego Top chefa) i mimo ze wszystko bylo bardzo efektowne to wrazenia smakowe nie byly warte ceny.
  • Odpowiedz
@Korba112: najbardziej uniwersalna kuchnia włoska - il Calzone w pałacu Pugetów na starowiślnej. Przede wszystkim zajebista obsługa, co na randce dużo daje, bo nie trzeba biegać za kelnerem... Jedzenie mają b. dobre, ale zdarzają się niechlubne wyjątki. Jadłem tam kilka razy i kiedyś moja siostra zamówiła tagliatelle z borowikami i było zupełnie bez smaku... ale to jedno danie na jakieś kilkanaście, które były doskonałej jakości. Ceny? Jak to w restauracji,
  • Odpowiedz
@jamesbond007:

Tak. Kiedyś może zrobię o tym wykop. Wierzynek powstał po wojnie. Mój dziadek był restauratorem kilka kamienic obok. Jego kumpel otwierał nowy lokal i szukał nazwy.

@neo_vir: Randka. Heh... jesteśmy ze sobą 15 lat... Idziemy się #!$%@?ć i opić... :-)
  • Odpowiedz
@Korba112: widzisz? Pochwaliles sie czyms a tu odrazu: ee tam #!$%@? twoj dziadek zrobil, w sumie sam bym zrobil albo najlepiej moj dziadek by to zrobil ale nie, bo wtedy byl...... yyy w polu.
  • Odpowiedz