Wpis z mikrobloga

@jakub-stachel: no, ale na ISS były do niedawna xp. Do czasu aż jakiś rusek nie podpiął zawirusowanego pendrive'a. Teraz przeszli na Debiana.
@paziu: hehe faktycznie, nie zauważyłem :)
@vxrd: słuszna uwaga
@dobrywieczor: hm, czy ja wiem. Wydaje mi się, że na ziemi awaryjność jest tak samo istotna.
  • Odpowiedz
@Horsecook: Trackpad i tak ssie w porównaniu do myszki, a co do pracy na baterii to się zgadzam - ale żeby oddać sprawiedliwość to tu by trzeba było porównać z innymi ultrabookami, a nie budżetowymi lapkami, a tylko takie porównanie mogę dokonać...
  • Odpowiedz
@Qwertylion:

Trackpad i tak ssie w porównaniu do myszki,

no ja wole trackpad od myszki, o wiele szybciej sie nawiguje po systemie, przerzucenia sie przez ekrany 4 palcami, plynne przewijanie w dol czy zoomowanie, mission control.
naucz sie into gesty albo trollujesz.
  • Odpowiedz
@Horsecook: Kombo mysz+klawiatura jest nieporównywalnie szybsze i precyzyjniejsze, dodatkowo dużo wygodniejsze dla moich nadgarstków. Nie wiem może ty dotychczas używałeś jakichś gównianych myszek 100 dpi...
  • Odpowiedz
@Qwertylion: mialem jakas myszke od logitecha pozniej od razera, wszystkie > 150 polanow wiec hurr gowniane nie byly.
serio serio, jak mam myszke juz podlaczona do makbuka - bo chce w cos zagarc - i zaraz po tym jak koncze to wracam do trackpada, jesli kupowalbym zewnetrzny monitor to zamaist myszki wolalbym ten osobny trackpad co sprzedaja.
  • Odpowiedz