Wpis z mikrobloga

Pytanie to speców z kategorii #rowery czy maszyna marki Rock Machine z widelcem Suntour Epicon, osprzętem Deore LX / Shimano SLX, na kółkach Mavic XM317 jest warta 1000 cebulionów?

Stan całości bdb nie wymagający dokładania do imprezy.

Pytam, bo wypadłem z obiegu jakieś 12 lat temu, wtedy Rock Machine robił porządne dwa kółka i za taki setup trzeba było sporo złota położyć, ale nie wiem jakie teraz są realia na rynku.
#rower #pytanie
  • 17
@sprzedafcaMakaronu: Przeglądam, ten mnie interesuje bo mam go dość blisko i mogę odebrać osobiście; boję się sytuacji w której kupię rower i się okaże, że na dzień dobry mam korbę, kasetę i łańcuch do wymiany, bo przy obciążeniu przeskakuje jak mój stary LX.

Martwi mnie tez nieco skok widelca, czy 170 mm nie będzie przeszkadzało przy jeździe głównie po płaskim.
@valdo: jesli amor ma blokadę to pełen lajt, jesli jest powietrzny to tez dobrze, bo zwiększysz ciśnienie i nie bedzie mocno pływał.
Nie ogarniam dobrze tego modelu.
@valdo: jesli czas Cie nie nagli, to jutro poczytam o nim, ale mimo wszystko przedni amor mniej przeszkadza niz tylne zawieszenie. Lepiej miec troche więcej skoku, niz troche mniej
@Abovd: będę wdzięczny :) Jutro będę rozmawiał z właścicielem tego cudeńka i wypytam ogólnie o stan techniczny, czy i ile trzeba włożyć by to jeździło bez większych zmartwień
@valdo: o ktorej bedziesz go oglądał?
Moge podać Ci moj nr, jak masz możliwość obejrzec go na żywo, to byś przedzwonił i powiedziałbym co i jak sprawdzic