Wpis z mikrobloga

@rilitaf: mam już od dłuższego czasu zenfona w konfiguracji którą opisujesz - telefon w zasadzie bezproblemowy. Jakiś czas temu dostał aktualizację do lolipopa - ma w moim mniemaniu jedną z najlepszych nakładek na androida która cały czas się rozwija
@rilitaf: Redmi 2, sam go posiadam i motzno polecam.
Co do zenfona to nie wiem, trzymałem go tylko kiedyś w rękach w sklepie. Na wygląd jest plus
Ekran lepszy w Xiaomi
Co do baterii to podobno użytkownicy narzekają w zenfonach że słaba
ż od dłuższego czasu zenfona w konfiguracji którą opisujesz - telefon w zasadzie bezproblemowy. Jakiś czas temu dostał aktualizację do lolipopa - ma w moim mniemaniu jedną z najlepszych nakładek na androida któ


@luc3ro: właśnie ta cała nakładka sprawia, że biorę tego zenfona pod uwagę. gdyby nie ona wielkość ramki telefonu od razu by go zdyskwalifikowała.
Co do baterii to podobno użytkownicy narzekają w zenfonach że słaba


@rilitaf @mikii77: przesada, we wczesnych wersjach był przez chwile problem... w tej chwili asus do nakładki dodał nawet soft który samodzielnie zaczyna oszczędzać baterie po przekroczeniu zadanego poziomu baterii, poza tym w tle pracuje apka która wychwytuje mocno zużywające baterie aplikacje i proponuje je zamknąć. Przy normalnym użytkowaniu bateria mi starcza na ponad 1 dzień - co jest raczej normą