Wpis z mikrobloga

@energetyk: Lepiej zrób to wcześniej. Wczoraj kibice wykupili około 2 tysięcy biletów na mecz Jagiellonii. Zostało, więc na ten moment około 3 tys. Przed meczem można wyrobić kartę kibica i kupić bilet ale licz się z tym, że już dzisiaj mogą zostać wykupione wszystkie bilety. Radzę, więc się pośpieszyć i jeszcze dzisiaj zainteresować się kupnem. W Jaga Fan Shopie możesz spotkać kolejki chętnych, więc jak bardzo Ci zależy to
@gligar: to lipa bo do Białegostoku chciałem jechać jutro tak 3-4 godziny przed meczem ale widzę że nie będzie sensu jak już dzisiaj nie będzie biletów a przez internet nie da rady kupić bez kary kibica :(
@energetyk: Sprawdzaj tę stronę: https://jagiellonia.kupbilety.pl/impreza/jagiellonia-bialystok-omonia-nikozja,112.html
Jest tam podawana liczba biletów które zostały do kupienia. Jak jutro zobaczysz, że nie pozostał żaden to wiadomo, wycieczka nie ma sensu. Możesz jeszcze liczyć na to, że klub zauważy potrzebę udostępnienia większej liczby miejsc na stadionie i zmniejszy sektory buforowe udostępniając je kibicom. Tak było przy okazji meczu z Lechią Gdańsk, kiedy klub umożliwił zakup biletów dla kolejnych 2,5 tys. osób. Jeżeli chcesz to, gdy
@energetyk: Wczoraj o dziwo zeszło mało biletów i do kupienia zostało jeszcze około 1740. Jeżeli przyjedziesz trochę wcześniej (te parę godzin przed meczem) to może udałoby Ci się kupić bilet.
@energetyk: Najwięcej jest wolnych miejsc w sektorach: 59, 60, 61, 47, 15, 44. Na reszcie albo wszystkie zajęte, albo zostały pojedyncze sztuki. Zostało 1666 biletów. Nie wiem w jakich godzinach jest otwarta kasa na stadionie. Wydaje mi się, że przez cały dzień możesz wyrobić kartę kibica i kupić bilet w Jaga Fan Shopie w galerii Zielone Wzgórze.