Wpis z mikrobloga

Ze 3 lata temu zalozylem sobie konto w Alior Banku, przyslali mi karte, nawet z niej nie korzystalem, ot przyda sie, bo za darmo daja.
No i widze, ze zmienili sie na T-Mobile bankowosc i dzisiaj mi przesylaja mega oferte, ze jak zaplace ta karta 200zl, to nie bede musial za nia placic 6zl miesiecznie. Jak bralem to konto to karta miala byc darmowa.
Mam konto w innym banku i nie mam zamiaru sie przenosic do przypalowego T-mobile, zeby nie musiec placic przez reszte zycia 6zl za karte:D
Gdzie napisac im, ze zrywam umowe, bo widze, ze 4 lipca mi nowy regulamin wyslali, wiec mam napewno takie prawo, ale nieche mi sie przedzierac przez 45 stron.

TL;DR Moze ktos juz rozwiazywal umowe z #tmobileuslugibankowedostarczaneprzezaliorbank i wie gdzie napisac, zeby minie cmokli?

#banki #bankowosc #kiciochpyta
  • 4
  • Odpowiedz
@Slith: Zadzwoń na infolinię i zamknij kartę. Możesz tam również złożyć dyspozycję wypowiedzenia umowy ramowej. RAMOWEJ - pamiętaj, to kluczowe słowo, aby na zawsze rozstać się z T-M UB. Dowiedz się też ile masz debetu na koncie (bo taki masz, bo opłata za kartę została już pobrana) i poproś o swój numer konta, aby ten debet spłacić.
  • Odpowiedz