Wpis z mikrobloga

@1DVS_BSTD: zawsze się zastanawiałem co do cholery śmieszy ludzi jak nie to...ale trzeba mieć kija w dupie żeby mieć problem z humorem prezentowanym przez kabarety XD
  • Odpowiedz
hahaha...i tak oglądacie

zróbcie lepszy a Smile jest zajebisty.

Tv i ludzie chcą oglądać i puszczać kabarety, ile to festiwali kabaretowych, jest na jedynce, dwójce i polsacie? Nawet Smile o tym mówił, że za dużo jest kabaretu w tv. Najlepiej to oglądać konkretny program i iść kupić bilet.
  • Odpowiedz
@1DVS_BSTD: za dzieciaka potrafiłem śmiać się do rozpuku z Ani Mru Mru. Obecnie albo moze wciąż kabaretem który potrafi mnie nieźle rozśmieszyć jest kabaret Moralnego Niepokoju, a szczególnie postać Mikołaja Cieślaka. Koleś w każdą rolę potrafi się mega wczuć. No i występy live są o wiele bardziej śmieszne :D
  • Odpowiedz
@1DVS_BSTD: jako stały bywalec krakowskich PaK, jako uczestnik improfestiwali, hako zwykły oglądacz prób stwierdzam, że faktycznie - polskie POPULARNE kabarety, ale te w tivi puszczane to faktycNie gówno, smród i poruta. Wolałbym dziadkowi obciągać niż ten chłam oglądać. Strata czasu. A hak się na takie impro pójdzie to panowie - miodzio. Nawet jak ktoś sypnie sucharem, to i tak jest zabawnie, a nie sztywno w januszowym stylu.
Polecamnwięc improfesty, Pakę
SPGM1903 - @1DVS_BSTD: jako stały bywalec krakowskich PaK, jako uczestnik improfestiw...

źródło: comment_1qXNUvNADes4IRsauqWnexenakS1MSe0.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz