Wpis z mikrobloga

Chciałbym nie jeść chleba. Naprawdę! Ale nie mogę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nasz polski chleb jest taki pyszny. Zawsze, jak jem jajecznicę to muszę jeść z chlebem, bo inaczej nie wchodzi i dziwnie się czuję, zaczyna boleć głowa. Chciałbym ograniczyć węgiel w ogóle, tylko, że potrzebowałbym jakiegoś zamiennika. Kocham ciasta i ciasteczka, kocham płatki z mlekiem bądź jogurtem - nieważne czy pszenne, czy kukurydziane. Nie wiem co jeść zamiast tego, a bez zamiennika się raczej nie obejdzie. A jak to jest u was z produktami zbożowymi Mireczki?

#dieta #pytanie
  • 9
@Trynidad: polski chleb jest dobry chyba tylko kiedy się go postawi obok angielskiego gniota ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie no, nie powiem, domowy, albo z dobrej piekarni potrafi być pyszny, ale bez przesady.. co zrobić? Zacisnąć dupę, bo nie rzecz w tym, żeby szukać zamiennika, a w tym, żeby zmienić nawyki, bo bez tego łatwo wrócić do starych złych.
Niskowęglowodanowych mąk jest wiele, ale nie każda lubi
@matra: Ależ kurna, pełnoziarnisty słonecznikowy, ciemny pumpernikel albo cebulowy lub średnio jasny z kminkiem i majerankiem - jak żyć? Jajecznicę z pomidorem spróbuję, ale poza jajecznicą np. jakieś mięso? Są ryże itp. ale tego akurat nie lubię, a pyrów w ogóle nie tykam. Sałatki? Buraki? Kapusty?
@Trynidad: powiem tak, wybacz szczerość, nie chce mi się odpowiadać na Twoje pytanie. Już nie raz, nie dwa wypisywałam całe elaboraty mirkom, które nie wiedziały jak żyć i nawet głupiego 'dziękuję' nie usłyszałam. Szkoda mi czasu.
Link, który Ci podałam jest do mojego bloga. Jestem na paleo, choć raz na ruski rok zjem zboża [ryż czy kasze] i czasem trochę sera. Przejrzyj bloga, przejrzyj fanpage, na insta czasami wrzucam zdjęcia talerzy