Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kubica94: prawidłowo.

@michalo94: pewnie jest, zauważam tylko mocną analogię z zupełnie skrajną reakcją internautów.

@xSQr: w sytuacji tamtego też nie widzę logiki, bo 1. Chcesz być inny od ogółu 2. Ogół Cię nie akceptuje 3. Masz z tym problem. Ten tutaj wygląda na 'twardziela', który nie będzie przejmował się tym, że całe internety mają z niego bekę, ale to w dalszym ciągu bardzo młody człowiek i cholera wie co
to w dalszym ciągu bardzo młody człowiek i cholera wie co mu przyjdzie do głowy.


@iskra-piotr: czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąci
Intelektualistą raczej nie zostanie, pracy umysłowej raczej też szukać nie będzie. Nie wiem czy mój szwagier by go na hydraulika przyjął bo oczekuje od pracowników którzy go reprezentują pewnego poziomu kultury osobistej i ogłady.
@iskra-piotr: Wykopki podjarani są tym, że ktoś sobie pociął ryj. Według mnie niewiele to się różni od podziurawienia sobie ciała kolczykami, tunelami lub wytatuowania sobie rąk od nadgarstka do łokcia. Jego ciało, jego sprawa. Może kiedyś będzie tego żałował.
@xSQr: > Tutaj mamy przypadek kogoś kto szuka sławy i robi rzeczy skrajnie głupie

Spodnie można kupić inne, włosy uczesać inaczej, blizny z gęby nie zdejmiesz.


No, to czemu tamten się zabił zamiast kupić inne spodnie? ;) Dużo mądrzejszy od tego z pociętym ryjem to nie był - miał inne problemy z psychiką, a 'dokuczanie' to tylko kropla co przelała czarę goryczy i tyle
Najgorsze jest to, że gdzie się nie obejrzeć to widać tą #!$%@?ą mordę. Już rzygać się chce, a debil naśladujący debila i tak będzie tylko debilem.