Wpis z mikrobloga

#fifa15
Odpalam sezony i jakiś koleś borussią zaczyna odpieprzać :/
Najpierw zaczyna jakieś sztuczki robić, potem podania na jeden na swojej połowie, potem czeka z wykonywaniem autów i wolnych na maksa, posiadanie 80-20 dla niego i strzela mi gola () a następnie ogląda wszystkie powtórki :/
No ale nic, #!$%@? na maksa i cisnę, aż skonczyło się 4:1 dla mnie ()
Wszystkie moje powtórki oglądał, z każdym wykopem, autem czy wolnym czekałem aż piłkarze sami wykopywali
Czułem się wspaniale! :P

Potem sprawdziłem sobie co to za kolo i miał 110 wygranych i 20 przegranych w sezonach ^^
dobry, ale tym razem nie przyżarło ;)
  • 6
@lukasz728: Narzekasz. Sam tak grałem. Podawałem tylko między obrońcami, ewentualnie do środkowych pomocników przez większość meczu, czekałem aż koleś wyjdzie bardzo wysoko, później daleka wrzutka za obronę i gol. Większość spotkań wygrywałem 1-0 i się grało dalej. Powtórek może nie oglądałem ale posiadanie piłki 85-15 i miałem sporo radochy :D
@alkowstret: to już nawet nie chodzi dla kogo ta technika, imo w fife się gra dla frajdy wynikającej z samej gry a klepanie obrońcami to dla mnie jakaś żenada, naprawdę kogokolwiek może cieszyć wygrana w taki sposób?
Jedyne usprawiedliwienie i zrozumienie jakie mogę wykazać dla takiej taktyki to jak np brakuje nam remisu a bardzo chcemy iść do wyższej ligi, ale granie w ten sposób jako standard to po prostu porażka.
@lukasz728: niektórych cieszy rozgrywka, inni mają frajde z cyferek w rekordzie. miałem też sytuacje gdzie przeciwnik strzelał sobie swojaka w 1 minucie, potem robił, nawet sam nie wiem co, w kazdym razie przez 90 minut wszyscy zawodnicy stali w miejscu. wuyrzymasz do końca- wygrałeś, #!$%@? sie - walkower