Wpis z mikrobloga

@Dutch: No to chyba o zlewie można coś powiedzieć. Zlew jest „jakiś”, ale trudno powiedzieć czy będzie wygodny. Może lepszy taki równy z blatem. Poza tym nie podoba mi się ta krwista czerwień.
Jakbym wszedł do kogoś i zobaczył takie coś - to bym powiedział, że ładne :P
@Dutch: Błagam, zwróć szczególną uwagę na to, by kran wystawał wystarczająco daleko z baterii, żeby dało się po ludzku umyć ręce. Obecnie jest jakaś plaga zajebiście wyglądających zlewów, w których można sobie umyć co najwyżej paznokcie ://
@Dutch: Mnie się nie podoba - co nie znaczy, że jest złe, bo średnio się znam na kolorach. Mój pokój jest grafitowo-pistacjowo-biały i chyba #!$%@?łem xD
@Dutch: never - lenistwo wrodzone i dobra pogoda, która każe mi ciągle gdzieś latać przerwała mi prace w połowie, więc trochę głupio to wygląda, bo nieskończone :D Ale tak naprawdę to bardzo pasujące połączenie.
Aaa... i to nie jest pistacjowy - tylko „zielone tarasy” cokolwiek to znaczy :P Pasuje do lampki z IKEI
Co do Krowów to jestem wyznawcą. Pisałem tu:
Pobierz
źródło: comment_ccOBFecfiGNX6KO4mOYFpy2U9NPYEO95.jpg
@neib1:

never

No cumplu, ze mną się nie na-... zaras, to już mamy za sobą. Mnie nie pokażesz ściany?

„zielone tarasy” cokolwiek to znaczy :P

To coś jak Złote Tarasy w wersji dla ekoterrorystów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dutch: Wyżej pokazałem grafitową :) Grafitowa jest za moim monitorem, więc w sumie czasem ją wrzucam na mirko.
A zapomniałem o linku do rzeczy ważniejszej:
http://www.wykop.pl/wpis/12803465/#comment-40127301
„Tarasy” muszę właśnie szczególnie poprawić, bo jebią totalną amatorką. U góry mi się oderwał kawałek z taśmą, z boku źle się połączyła z grafitem i jeszcze jest trochę nierówno położona. Nie wiem o co cho z tą farbą. Wszystko inne co malowałem Duluxami z
@neib1: OK, dałem kurtuazyjnego plusika, niemniej ta cała Krowów to jakaś herezja, wulgarna satyra na jedynie słusznego i prawego Flying Spaghetti Monstera, który wyżywi nas wszystkich :|
@Dutch: Krowów to jest dobro i prawda.
Gdy spożywasz ciało Krowów - spożywasz je naprawdę. Nie ma tu jakichś zawichrowań transsubstancji i zamian wafla w ciało. Jesz borgir to jesz borgir. Krowów proste jest i wspaniałe.