Wpis z mikrobloga

Miraski z tagu #mirkokoksy i #mikrokoksy no i chyba też #crossfit Brał ktoś kiedyś z was udział w biegu w stylu #runmageddon #spartanrace czy coś takiego?
Jak wyglądały wasze przygotowania do tego? No i serio jak to w ogóle wygląda?
Na teraz w tygodniu czeszę:
-3x bieganie po 8-10km
-2x 1h basenu
-2x siłka (trening ogólny)
Jaki powinien być mój kolejny krok (prócz zapisania się ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) by wystartować w takim biegu? Co jeszcze powinienem sobie dodać by fajnie wypaść?
  • 6
@2Mhz_4Kb: jeżeli nie będziesz startował w pierwszym rzucie to nawet się nie zmęczysz, będziesz stał w kolejkach do przeszkód więc to co teraz robisz to i tak za dużo
a jak lecisz na pierwszy rzut to polecam jakieś treningi crossfitowe w swoim zakresie na siłce, w spartanie są karne burpees - jak się do tego nie przygotujesz to Cię zniszczą
@pexa: Nie nie, nie mam ambicji na pierwszy rzut, chcę skończyć to jakoś w środku stawki, z gwarancją, że nie będę ostatni :)
Takie rzeczy jak te burpess czy inne atrakcje trzeba tam wykonywać czysto technicznie, czy wszystko na co natrafisz możesz robić po swojemu? Zwracają uwagę czy chwytasz przeszkodę nadchwytem czy podchwytem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@2Mhz_4Kb: Nie, nie - jak nie jesteś w pierwszym rzucie to nie cisną w ogóle na technikę. Ja byłem akurat na legion run, ale w spartanie był kumpel i bez problemu nikt mu na nic nie zwracał uwagi, przy tym treningu to lajtowo będziesz w połowie stawki
@2Mhz_4Kb: Jak coś to też biegłem spartana, hunt run, rzeźniczka mogę też coś powiedzieć jak coś ;) Burpeesy machasz technicznie tylko na początku - jak masz pecha i przez cały bieg będziesz robił 150+ to uwierz, że nie będziesz patrzył na technikę:D