Wpis z mikrobloga

Ale mam #boldupy z powodu odejścia Casillasa. Realowi kibicuję od drugiej klasy podbazy, a Casillas był zawsze moim ulubionym piłkarzem. Miał gorsze sezony to fakt, wiadomo że u bramkarza szczególnie ważne jest to, żeby miał stałą, dobrą formę, a on ostatnio miewał po prostu przebłyski powrotu do dawnego Ikera.
Ale no do #!$%@? nędzy, to jest żywa legenda, symbol klubu, ktoś kto poświęcił mu 25 lat swojego życia, prawdziwy madritismo, taki którym Cristiano, Marcelo, czy nawet Ramos nigdy nie będzie. To "pożegnanie" jest tak #!$%@? że nie wiem, takich rzeczy się nie robi, jest mi wstyd za klub któremu kibicuję od wielu lat, jest mi wstyd za kibiców którzy rzucają bluzgami na kogoś takiego. Takich rzeczy się nie robi po prostu, takich rzeczy się nie powinno robić w Realu Madryt. Powtarza się smutna historia taka jak z Raulem, na co też było smutno patrzeć.
Jest mi cholernie przykro z tego powodu.
#oswiadczenie #oswiadczeniezdupy #gorzkiezale #realmadryt #ikercasillas
  • 15
  • Odpowiedz
@Zgagulec: sam sobie na to zasłużył. Pracował sumiennie od 2013 na takie a nie inne traktowanie. Co miał zrobić Real żeby nie było gwizdów? Ściągnąć aktorów? Przykre, ale to już jego wina. Obstawiam, że jego pożegnanie odbędzie się jak będzie naprawdę kończył karierę i to jest najlepsze rozwiązanie, bo ludzie ochłoną i nie będzie gwizdów
  • Odpowiedz
  • 1
@ozo989: uważam, że co innego kibice internetowi, a co innego stadionowi. na mecze czasem problem z zakupieniem biletu mają nawet socios, więc nie wiem czy kibice krótkoterminowi stanowią taki problem w Madrycie.
  • Odpowiedz