Wpis z mikrobloga

  • 2
Witajcie, wczoraj kupiłem sobie ps3,zastanawiam się jakie są gry w które powinienem zagrać? Od 11 miesięcy nie miałem komputera /konsoli wiec trochę mnie ominęło ;D jak narazie mam: gran turismo 6,diablo ultimate evil edition (jeszcze się ściąga grrrrrr) i last of US. Jakieś pomysły co jeszcze?

#konsole #playstation #ps3
  • 9
  • Odpowiedz
@siedge: Uncharted Trylogia, God of War z psp, ps2 i ps3 to lacznie 6 czesci, Infamous dwie czesci (chociaz troche wtorne, wiec wystarczy zagrac w druga) , Heavy Rain, Beyond Two Souls, The last of Us, Red dead redemption. Jak lubisz platformowki to jest kolekcja w HD Sly'a, Ratcheta i Jak&Dexter. Czesc z tych gier i tak trafi na ps4, czesc juz tam jest, ale na brak dobrych exow na
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@gloria-teotho:
@Pacjent: a god of war saga to jest to czego szukam? Jeśli to kupię to będzie zaliczone wszystko? Chyba zejdzie mi się dłużej z ograniem wszystkiego, tym bardziej ze Jan 2h dziennie ;P
  • Odpowiedz
@siedge: Dobry hack&slash, fajna fabula opowiadajaca historie typa, co chce wyciac w pien wszystkich greckich bogow, graficznie wyciskala soki ze wszystkich platfrom na jakich sie pojawiala. Zalecam grac w odstepach, bo wiadomo mechanika to kalka kalki, i w chronologii premier na rynku, zeby widziec jak ewoluowala.
  • Odpowiedz