Wpis z mikrobloga

@Horvath: nie sens tylko koniecznosc bo sa to najpopularniejsze bronie i czesto je bedziesz podnosil na koniec rundy(np jak grasz eko) czy dostawal od swoich kolegow z druzyny wiec ogarnac je musisz tak czy siak. Tak samo trenuj pistolety zeby miex wieksze szanse na wygranie pistoletowki i awp bo ona moze sie w wielu sytuacjach przydac:)
@Paracelsus: scream to ci ze wszystkiego walnie banie poza tym nie bez przyczyny kiedy to wzial to wszyscy obok sie śmiali i robili heheszki

@Horvath: graj z czym chcesz, lecz miej na uwadze że:

1. większość ludzi gra m4/ak więc jeśli ty nie masz broni to bedziesz zmuszony podniesc tą i z nią np. clutchować
2. na blisko o wiele lepiej działa ak i m4
3. jeśli kogoś poprosisz o
@LoQtiN: -są to bronie droższe od ak/m4
-jeżeli zaczniesz już ogarniać recoila w broniach, to zrozumiesz, dlaczego nikt tym nie gra :) patterny na recoil w obydwu tych broniach (bez zooma) różnią się od tych ogólnych w m4 i ak, z zoomem są one podobne, lecz mi osobiście ciężko się ogarnia recoil na zoomie
-zoomowanie wydaje odgłosy
-aby celnie strzelać z tych broni musisz pestkować, a to też marnuje te cenne
@Horvath: Orzeł here, tuż przed awansem na orla w laurach. Jak mam okazje gram tylko AUG i SG i zwykle jestem pierwszy lub drugi w tabeli. AUG jednak jest słabszy od SG, bo nie zabija po jednym strzale w heada. Jednak AUG bardzo dobrze sie spisuje do bronienia samemu jakiegoś bsa, zwłaszcza w miejscu gdzie wrogowie wypadają na wprost ( np. b site, wyjście z tunelu na dd2, lub campa za