Wpis z mikrobloga

Jakoś miesiąc temu poźnym poludniem wracajac do domu z pracy zauwazylem charakterystyczna osobowość, byl to lekko otyły mężczyzna w średnim wieku noszący nazistowską czapkę, słynny narkoman Jerzy Owsiak. Podchodze do niego i mówie "Owsiak kiedy woodstock?", odwraca się do mnie, można było zauważyć lekkie zdezorientowanie na jego twarzy, po chwili odpowiada mi "no #!$%@? nie wiem jak mozna byc takim #!$%@? jak ty bez kitu, myślisz że #!$%@? chowam pieniądze z wośpu i kupuje za nie narkotyki? Zejdz mi z oczu #!$%@?." Przez chwile stoje osłupiały aż nagle znienacka pojawia się jakiś polityk w stroju polowym, ze strzelbą założoną na ramie był to pan Bronisław Komorowski, #!$%@? w mgnieniu oka bombe na pysk Owsiakowi, po czym zwrócił sie w mą strone i powiedział "Proszę o głos 24 maja." po czym wzial strzelbe do ręki i zastrzelił przebiegającego w oddali dzika. Od tego momentu pan Bronisław Komorowski stał się moim bohaterem, oddałem na niego głos i do tej pory wysyłam dotacje Ukrainie na wojne z Rosją.

#pasta #woodstock #bronekmusisz
  • 2