Wpis z mikrobloga

@R039: no racja muzyka to muzyka, najważniejsze są emocje, które wywołuje a chłopaki z happysad musieli widocznie ostro znaleźć ci za skórę skoro ich tak publicznie rugasz ;) Ja mam tak z Pharellem Williamsem i jego Happy, jak mnie to w-----a to mała głowa :)
  • Odpowiedz
@R039: Dyskusje o muzyce na mirko dają często większego raka niż te o polityce. Ludzie się dosłownie obrzucają gównem i używają argumentów typu "NIE ZNASZ NIE OCENIAJ", z których pod innymi tagami ci sami ludzie mają bekę. Post w twoim stylu pojawia się średnio co miesiąc i zawsze wywołuje gównoburzę, trafiając do gorących ( )
  • Odpowiedz
@R039: hs nie są źli, szczególnie ich najstarsze kawałki kojarzą się z "ciekawszymi" czasami, pomijając już, że ta nitka to bait... Wiadomo, że każdy słucha czego chce, ja np. nie przepadam za amerykańską muzyką, czy to klasycznym rockiem, czy - tym bardziej - współczesnym.
  • Odpowiedz
@R039: HS jakoś ujdzie, bardziej mnie w-------ą osoby typu:
CO TY K---A WIESZ O MUZYCE, JA K---A JUŻ NA PORODÓWCE SŁUCHAŁEM METALU, JAK NIE SŁUCHASZ METALU TO JESTEŚ J----Ą S---------Ą, GUNWEM TYYYYLKO METALLL
  • Odpowiedz