Wpis z mikrobloga

O jak kisne. Gram sobie, w przeciwnej drużynie sami polacy. Już na rozgrzewce się wyzywali. I teraz najlepsze: 4 to premade. G_AI przed nickiem, co- jak później się okazało oznacza Gang Albanii. Teraz ich nicki i awatary. 1.KaPi(gwiazdka)xTriceps (awatar vp)
2.IsLaMuXbOMbA <3 AwP (szkoda że p90 only, ale ok)(awatar jokera)
3.KaMo-awatar isamu
4.MiKoRoLlO-awatar gangu albanii
5.(nie z premade, random) normalny avatar, normalny nick. #!$%@? go za to, że powiedział że gang Albanii jest gimbusiarski. Kolejnemu mama kazała wyjść (była 21) cała reszta wyzywala mnie od dzieci, gimbusow. Nie wiem czy to trolle, czy serio takie #!$%@?. Dostali w dupe 16-5 i wyzywali mnie od haksa. Jeden miał ponad 800 godzin i nadal siedzi w goldzie.

#csgo
  • 13
@SklepMiesnyUJanusza: mnie też #!$%@? ten Gang Albanii, miałem w kałachach jeszcze taki mecz, że same bachory jot.pe armii i Gangu Albanii, 2:13 dla nich pod koniec połowy i drą mordę "IZI GEJM #!$%@? HAHA" druga połowa, comeback do 16:14 wtedy to ja zacząłem krzyczeć "izi pizi" a one mi mówiły "zamknij mordę dziwko #!$%@? ja #!$%@?" i się rozryczały, byłem z siebie dumny ( ͡° ͜ʖ ͡°)