Wpis z mikrobloga

@mishek: Trochę lipa ze nowe g dalej będzie na 4 rdzeniach o niewiele większym taktowaniu od 2gen.
Mogli by już wsadzić tam nawet jakiegoś mediateka. W końcu Lenovo nie miało problemu z aktualizacjami do Lollipop wiec raczej by im pomogli w przyszłości skoro ich wykupili.
@vegaushp: Nie jestem pewien, ale lenovo chyba pozostawiło motce niezależność. Ciekawy pomysł z tym mediatekiem, bo na snapdragonach zastój trochę. Przesiadka z 400 na 410 to żadna zmiana.
@3nriqu3: Ja tak samo. Rozczarowała mnie ta sama bateria i procek. Dlatego też z góry skreślałem 3gen. Ale jest nadzieja, o ile nie przesadzą z ceną drugiego wariantu.
@mishek: Motorola ma własne studio projektowe. Ale to nie znaczy ze nie mogli by ich ludzie od Lenovo wspomóc. Mają dobry sztab programistów i jako pierwsi zrobili update z 4.4 na 5.0 na mediatekach. I zrobili to tak ze nie było masy problemów jak w największych flagowcach.
@vegaushp: O kuźwa ale dałem ciała. A właściwe to stronka którą zalinkowałem. "Nuevo" to po prostu "nowy/a". Info wyciekło z Chile. Więc to będzie jeden wariant. A procek 4-rdzeniowy. Prawdopodobnie po prostu snap 410 podkręcony do 1.4 GHz...