Wpis z mikrobloga

@RJEY: Pytanie. Jak zacząłeś? Z desperacji sam poszedłeś na siłownię nie mając żadnego pojęcia o treningu i z tą posturą ze zdjęcia sprzed dwóch lat czy jakiś znajomy Cię namówił. Układał Ci ktoś dietę i trening?
@RJEY: W takim wypadku to chyba nawet lepiej chodzić na małą, osiedlową siłkę niż do takiej modnej w centrum miasta xD

Plan treningowy też sobie sam ustawiłeś? Bo jeśli byłeś taki suchoklates to nie sądze żebyś miał choć najmniejsze pojęcie o treningu i prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń.
@RJEY: waga, rekord w przysiadzie, mc? Jakie cwiczenia robisz najczesciej na klatke ? Miales kontakt ze sportem za dzieciaka ? Przemiana 10/10
-ps. + za zyzza w awatarze
@RJEY: miasz lejkowatą klatkę piersiową? zrob proszę sobie zdjęcie jak stoisz idealnie bokiem. Też mam szewską klatkę i ćwiczę. Dałbyś mi więcej motywacji.
@RJEY: O, ktoś mojego wzrostu i trochę cięższy, ale znacznie mniej tłuszczu i inna budowa kostna (nadgarstek pewnie koło 17,5 cm?). Jest spoko, choć przedramiona wydają się być na tym zdjęciu trochę za chude. Delty najlepszy ficzer, ale jednocześnie sugerują, że był jakiś towar. Jakie obwody bioder/talii/ramion?
@RJEY: duze miałeś to PE, tak mniej więcej w porównaniu do innych, chociażby ze zdjęć z neta?
Jestem tak szczerze mówiąc pod niesamowitym wrażeniem, bo patrząc na to zdjęcie w życiu nie domyslilbym się że masz krzywy mostek. Widziałem kilku przypakowanych ludzi z PE i zawsze było raczej wyraźnie widać wadę.
I nie czujesz swoją drogą żadnego ucisku na klacie nigdy ani nic? Jest sporo opinii ze z PE nie powinno