Wpis z mikrobloga

@Xizor: Moim zdaniem o połowę za mało. Zdrowy Robin to co najmniej 20 bramek na sezon. Właśnie jedynie przeszkodą jest ta wysoka tygodniówka i fakt, że wypełnienie kontraktu to dodatkowe 10 mln. Nani też tanio poszedł moim zdaniem, a przecież miał dobry sezon i nie jest taki stary.
Zdrowy Robin to co najmniej 20 bramek na sezon

@bullets: No właśnie zdrowy Robin. On już nigdy zdrowy nie będzie.

Właśnie jedynie przeszkodą jest ta wysoka tygodniówka i fakt, że wypełnienie kontraktu to dodatkowe 10 mln.

To są bardzo duże przeszkody a nie jedyne. Sezon RvP kosztowałby (250k x 4) x 12 + 10kk= 22 000 000.
Dla MU to dobry interes bo uwalniają duży budżet płacowy na 2-
@jestempirat: Jeśli chodzi o same umiejętności to wolałbym sprzedać Rooneya. Zarabia więcej, jest mniej kompletnym zawodnikiem i gra straszną padakę jak za 300k, jednak ma z pewnością większy wpływ na szatnię. Owszem, na Robinie możemy sporo zaoszczędzić, ale szkoda mi trochę się go pozbywać. Zagrał u nas niecałą połowę sezonu, łapały go kontuzje a i tak strzelił 10 bramek i to jeszcze z początku sezonu, gdy drużyna gubiła punkty i grała
@bullets: Co do Rooneya to się nie do końca zgadzam, ale to inny temat.

Ja rozumiem ból co do odejścia Robina, bo sam taki odczuwam. Facet na pewno przez jeszcze rok zaprezenrowałby kilka pięknych goli. Prawdopodobnie z powodu FFP lub po prostu czystek budżetowych trzeba było dokonać tego ruchu. Mam pełne zaufanie do umiejętności negocjacyjnych Woodiego, więc (kończąc optymistycznym akcentem) - szykuje się ciekawe okienko. ;)