Wpis z mikrobloga

@trysekcja: hej:) cs unikaj drogi w serwisie, gs chyba idealny dla Ciebie, porównywałem z kle jak szukałem dla siebie, dla mnie za niski, dla Ciebie idealny. Versys oczywiscie również fajny, zobacz jeszcze hondę fmx /vigor, i aprilie pegaso strada.
@bocznica: mówił coś na jego temat?
@Kick_Ass: trochę się obawiam kosztów serwisowania BMW no i wolałabym twina niż singla... nie wiem, nie wiem
@Stitch: jak koszty serwisu?
@sharkslayer: jeszcze krzyżyka na nim nie postawiłam, byłby do zrobienia ale i tak rozglądam się za czymś innym
@piotreek88: brzmi dobrze, obawiam się tylko wagi motocykla, ale z drugiej strony środek ciężkości też dość nisko
@trysekcja: 2 lata latałem na ntv 650 revere - w sumie to to samo co deauville, tyle że bez masy plastików. Ogólnie motocykl fajny, silnik ten samo co w trampku i shadowce, niemal bezobsługowy, bezawaryjny, mało pali, fajnie jedzie z niskich ale 170 - 180 to dla tego moto max, w przelocie nie utrzyma więcej jak 140. Bmw CS tak samo jak Aprilia Pegaso drogie w eksploatacji, ja bym się w
@trysekcja: spokojnie można było się w 4 litrach zmieścić, a rzadko kiedy przekraczał 5.5l. Raz udało mi się nawet zejść sporo poniżej 3, ale to dlatego, że niemal całą trasę jechałem w tunelu aerodynamicznym za ciężarówką :)