Wpis z mikrobloga

Mam już #!$%@? dość tego straszenia Pisiorami przez PO
ile razy wypowiadają sie przed kamerą tyle razy słysze jak to bedzie źle kiedy PiS dorwie sie do władzy.
To śmieszne po prostu...

Druga sprawa:
Wołam @FaktyTVN
jak to jest?

Korwin mówi o tym, że jest przeciwny ujednoliceniom i mu to nie pasuje
przytównuje UE do III Rzeszy (skoro mu nie pasuja ujednolicenia to nawet nie wiele myślący człowiek skojarzy, że to raczej zarzut, obelga)
a wy w TV mówicie o nim że jest zwolennikiem faszyzmu?

Czy jeżeli powiem, że FaktyTVN to banda bezmyślnych kretynów to według was sam sie stane bezmyślnym kretynem lub ich zwolennikiem???

jak to jest z waszą rzetelnością?
na serio nie czujecie smrodu w tym co publikujecie?

#neuropa #4konserwy #kiciochpyta
  • 21
PiS tak samo straszy, że PO to aborcja i eutanazja, tylko że tego nie podłapują liberalne media. Młodzi ludzie z powszechnie liberalnymi poglądami bardziej dają się straszyć PiSem, za to starsi platformą.

@FaktyTVN: nie ja zadałem to pytanie - natomiast prawdą jest ( i jako dziennikarze z pewnością doskonale o tym wiecie ) że jedną rzecz można przedstawić na różne sposoby, aby miała jednoznaczny wydźwięk
@cadcadcad: nie bronię nikogo, ale np. wczoraj przysiadłem do TV bo zastanawiałem się jak zostanie to przedstawione i np. Fakty zwróciły uwagę o co dokładnie Korwinowi chodziło, ale Telewizja, za przeproszeniem, Publiczna już o tym nie wspomniała.

http://www.tvn24.pl/polska-i-swiat,33,m/korwin-mikke-hajluje-i-przerabia-slogan,558562.html

Jeśli to cały materiał to wprost nikt nic nie powiedział, ale dla osoby, która zobaczy ten sam gest wykonywany przez Hitlera zawarty w materiale to już pachnie manipulacją- patrzcie, patrzcie - on myśli