Wpis z mikrobloga

Ile na łapsko wypada minimum zarabiać w Warszawie? Jakie macie doświadczenia? Skromne życie, wynajem kawalerki albo pokoju, odkładanie z 1k co miesiąc na wesele :P Muszę sobie jeszcze doliczyć koszt dojazdu po słoiki co weekend/dwa.

#warszawa #pracbaza
  • 16
  • Odpowiedz
@qubeq: Handel, ale branża nie jest ważna, chodzi to takie minimum. Oczywiście przeszukałem google, ale warto spytać się na wypoku jeszcze.
@d3jf: @morfis2: @D3lt4: @Hoff: @Soyerski:
Dzięki za informacje, o takie coś mi chodziło. Żyję oszczędnie, ale właśnie nie chcę dziadować. Chcę być przygotowany ile chcę dostać, jakby do mnie zadzwonili z ofertą.
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: Całe szczęście potrafię sobie już jedzenie sam zrobić. Uważam, że lepiej pracować chwilę w Warszawie, robić coś ambitnego i być co weekend/dwa w domu, niż pracować za granicą np. fizycznie, w obcej kulturze i być co 2-3 miesiące w domu.
  • Odpowiedz
@kakaowymistrz: taie absolutne minimum to z 8k, mowie powaznie.

Jakies sensowne 3 pokojowe mieszkanie(nie wygladajace jak wczesny gierek) to z 3k, jedzenie, wyjscia, odkladanie troche na urlop(wystarczy 1rocznie), odkladanie na czarna godzine, benzyna powinno wystaczyc 5k
  • Odpowiedz