Wpis z mikrobloga

Ok mirasy, czasu duzo nie zostalo wiec czas w koncu to napisac, prosto z mostu:

Kto chce jechac do Polski an wakacje 27 lipca do 9 sierpnia? (+1/2 dni). W drodze z #yorkshire #anglia #uk (moge podjechac do #manchester albo gdzies po drodze jak trzeba) do #krakow - planowany mamy jeden postoj (noc) prawdopodobnie w #belgia - tak wiec jesli ktos chce pozwiedzac to jest okazja! Moge zabrac calkiem sporo rzeczy, wiec jesli ktos ma do przewiezienia cos to rowniez chetnie wezme. MOGE PRZEWIEZC ZWIERZETA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, jest opcja transportu na #woodstock bo akurat daty idealnie sie zbiegaja a duzo drogi nie trzeba nadlozyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do przejazdu w druga strone - podobnie, moge ogarnac mirkow ze #slask #wroclaw etc.

Bedac w Polsce chcialbym zobaczyc paru mirkow z #bielskobiala oraz #krakow - juz pisalem wczesniej ze trzeba bedzie sie spotkac na wreczenie #laptopdlaganonima, bardzo chcialbym sie z wami zobaczyc, bo wiem, ze nastepna taka okazja moze sie nie powtorzyc juz w tym roku ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Jesli ktos zainteresowany #sorekcharityltd chcialby mnie poznac osobiscie to rowniez zapraszam! Chetnie bym poopowiadal o rzeczach, ktore dzialy sie u mnie przez ten czas - szczegolnie o tych, o ktorych za bardzo pisac na mirko nie moge ( ͡° ͜ʖ ͡°) #emigracja

#podroze #podrozojzwykopem
  • 7
@Sekul: wlasnie nie do konca bede w centrum, wolalbym sie umowic na konkretny dzien/godzine odrobine wczesniej bo musze rozplanowac wyjazd, odwiedzic bede chcial calkiem sporo miejsc i sporo ludzi, do tego podskoczyc do mechanikow etc. - takze z czasem moge miec problem i chcialbym spotkac wszystkich mozliwie naraz (a mieszkam poza Krakowem wiec tez nie bardzo mam mozliwosc sie tam szybko dostac < >)
@Kejran: za wczesnie jade, nie chce az 7 dni siedziec na woodstocku (chcialem pojechac na 1-2 dni max coby sie ponarkotyzowac i posiedziec z ludzmi, ale tak to wole to zrobic w PL bo mam duzo do zrobienia tam).