Wpis z mikrobloga

Mirki, ja to mam się mam z tymi kobitami z pracy.
Od dwóch lat pracuję tu gdzie pracuję i od samego początku rozglądam się za dziewczynami. Wiadomo, samotny to się ogląda.
Zawsze wychodziło tak że gdy tylko któraś wpadnie mi w oko, to ucieka na macierzyński lub zapowiada szybki ślub.

Ostatnio zacząłem oglądać się za dwiema innymi dziewczynami. W tym tygodniu jedną z nich przyłapałem na mieście z jakimś kolesiem a u drugiej zauważyłem pierścień na serdecznym palcu.
No i tym sposobem już nie mam za kim się oglądać bo wszystkie zajęte, dzieciate lub stanowczo za młode.
W końcu mogę skupić się na pracy.
Uff…

#bracbaza #tfwnogf

  • 13
@goblin21: to po pracy staraj się poznać gdzie indziej, a jeżeli Twój kontakt kończy sietylko na wzroku to może lepiej poćwicz w internecie, ewentualnie wychodź często do ludzi, może ktoś zapozna Cię z kobietą spoza waszego miejsca pracy
naprawdę posiadanie partnera również w jednej pracy to zwiększone ryzyko występowania problemów
@goblin21: to zacznij rozmowy w internecie skoro sie cykasz cumplu

Przede wszystkim to bierz udział w spotkaniach towarzyskich z nastawieniem na poznanie ciekawych osób (osób, nie kobiet), poznawaj, wymieniaj myśli, grono znajomych mimowolnie zacznie się powiększać lawinowo i pewnie w którymś momencie się któraś bardziej spodoba ;)