Wpis z mikrobloga

@NAGI: gdzie składałeś? Na Wydziale Mechanicznym Politechniki Krakowskiej jest Informatyka Stosowana. Nie wiem jak jest na tamtym kierunku, ale na moim - Automatyka i Robotyka - gdzie próg był 114 pkt (wzór to 2x jedna rozszerzona matura albo 1x podstawowa matura) - w drugim terminie rekrutacji dostawali się ludzie z podstawowej matury...
@Visher: ja marnuje 2gi rok na inżynierce i nie wiem w jakim celu to robię, więcej osiągnąłem przykładając się do potrzebnych mi zagadnień niż chodząc na uczelnie, taka prawda
@NAGI: Idź gdzieś na infe, niech motywacją będzie że nie jesteś tam gdzie chcesz :) to teraz się postaraj się na studiach, teraz nie ma takiego znaczenia skąd jesteś, ważny papierek, podstaw się nauczysz ze szkoły albo już umiesz reszta to własna praktyka, siedzenie i kodowanie w domu to mit, ewentualnie szczęście.
@Visher:
Inżynierii metali i informatyki przemysłowej
Chyba najniższy próg z informatycznych na AGH, a jednak nie siadło
Parcia nie mam ogromnego na studia, dać bym dał radę, spróbować jeszcze mogę gdzieś się dostać, ale jak coś, to jestem świadom innych dróg rozwoju

Edit
To PUT i PJWATK?
Dzięki, popatrzę i zobaczę czy da się coś jeszcze zrobić
@vishon: Ja jestem na gówno uczelni(w porównaniu do agh), ale jak mnie profesorek przycisną z progro to samemu bym się tyle nie nauczył w domu, większość ludzi nie ma tyle samozaparcia by samemu w domu siedzieć i klepać kod, samemu bez jakiegoś projektu wspólnego to jest masakra. Moim zdaniu w wieku 18-20 lat jest to za trudne dla mnie samego. Nie żałuje że jestem na studiach daje mi to mnóstwo możliwości
@vishon:

@Visher:

@NAGI:

Mozesz olać studia i pójść juz klepać kod, ale prawda jest taka ze po kilku/kilkunastu latach nadal bedziesz w tym miejscu bo żadna poważna firma nie bierze potem na stanowiska menedżerskie osob bez wykształcenia.