Wpis z mikrobloga

Salutowanie #korwin to jedna rzecz. Najwierniejsi będą go zawsze mówił, że jest dosadny, poza tym "zawsze się trochę gwałci" więc wizerunek medialny też można pogwałci, szczególnie swój. Nie pierwszy, nie ostatni raz. Pewnie dojadą go solidną karą, może wyjebią z europarlamentu, ciężko będzie z tym dyskutować.
No ale przecież nie o Hitlera ty chodzi, tylko o poglądy. Ja nie przeczę, że Korwin wielu ludziom oczy otworzył. Ani że ma sporo racji w pewnych kwestiach. Ale gościu gardzi demokracją, wyzywa ludzi od dupokratów (żałosne słówko) no i koronny argument dwóch meneli vs profesor. Jednocześnie, od 25 lat ma wyniki takie jakie ma. Gość gardzi demokracją, ale chce zostać demokratycznie wybrany - czaicie? Ja rozumiem jeszcze powiedzieć, wybierzcie mnie, zrobimy stopniowo zmiany systemowe. Ale podejście - ja gardzę demokracją, a jak mnie nie wybierzecie demokratycznie to znaczy że jesteście jak ci menele z pod sklepu - no cóż, dyskusyjne.
Ja wiem, że krytykowanie JKM tutaj jest #niepopularnaopinia - ale tym razem gościu #!$%@?ł. Posługuje się jednym z najbardziej na świecie rozpoznawalnych symboli hitlerowców w miejscu, gdzie ma reprezentować nasz kraj. Jak sądzicie, jak to się ma do akcji #zbieramynabillboard #zbieramynabilbord ?
Jeśli ktoś chce być politykiem dobrym, to musi być też politykiem skutecznym, czyli lepiej dostać 5% w wyborach i zrealizować chociaż 1% swojego programu, niż #!$%@?ć o kompletnej zmianie systemu i nigdy nie przekroczyć progu wyborczego

Krul to nie jedyna oaza wolnego rynku. Jak mam znosić takie akcje w imię poglądów gospodarczych, to już wolę poczekać aż kuce dorosną i założą własną partię.

Wyczuwam #boldupy

#4konserwy #neuropa #gorzkiezale #zawszesietrochegwalci #polityka
Pobierz ckiler - Salutowanie #Korwin to jedna rzecz. Najwierniejsi będą go zawsze mówił, że j...
źródło: comment_YM0w9xkUNdFSzD368ymbOjKC0iROncaR.jpg
  • 26