Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wybory wpływające na zakończenia są jakoś tak logicznie ogarnięte? Gram drugi raz (zacząłem od nowa, po tym jak wyszło z tym błędem dot. źle naliczanego exp) i raczej już nie będę miał czasu grać drugi raz... chciałbym mieć więc fajne zakończenie. Waham się, czy przeczytać w jakimś poraniku o co kaman, czy jednak liczyć na to, że moje wybory w trakcie gry będą zgodne z tym co chcę uzyskać na koniec :P

#wiedzmin3
  • 8
  • Odpowiedz
@neo_vir: najlepiej graj sam. Przejście gry z zakończeniem trafionym na skutek własnych wyborów jest o wiele bardziej satysfakcjonujące. A jeśli każdy wybór przemyślisz przez chwilę (krótką, bo czas na decyzję płynie bardzo szybko), to zakończenie będzie najbardziej odpowiadało temu, jak widzisz relacje między postaciami.
  • Odpowiedz
@neo_vir: Eh, jak ja nie lubiię takiego "fabrykowania" zakończenia. Jakie będziesz miał takie będziesz miał. Gra ani nie nagradza ani nie karze za to jak się opowieść skończyła, a jeśli się martwisz, że będzie miał "gorsze" zakończenie to zapewniam, że wszystkie trzy epilogi wątku głównego są naprawdę fajnie zrobione.
Ja po ukończeniu gry zobaczyłem na youtube pozostałe zakończenia z ciekawości bo tak wielkiej gry nie będzie mi się powtórzyć jeszcze
  • Odpowiedz
  • 0
@parasoll: wiesz, ze mnie tez to #!$%@?? :P po prostu najchetniej zagralbym jeszcze raz, zeby ewentualnie cos poprawic... Tak jak pisalem, zaczalem od nowa i gram dokladnie tak samo bo jakos nawet nie potrafie podejmowac innych wyborow...
  • Odpowiedz