Wpis z mikrobloga

@ropppson: nie znam norweskiego, gdy dostałem swoją pierwszą pracę (16.00-23.00) zapisałem się na kurs poranny - których jest mało - zaczynający się od sierpnia. Lecz, jakiś tydzień temu dostałem drugą pracę (1.30 - 6.00) i postanowiłem, że kurs przełożę na przyszły rok. A teraz dostałem propozycję pracy w Tromso (a chciałbym tam strasznie mieszkać) i firma sama wyśle mnie na kurs języka.
  • Odpowiedz
@ropppson: tak miałem doświadczenie w gastro i to duże około 10 lat, z tego ostatnie 3 lata, to prowadzenie 2 lokali jednocześnie na stanowisku managera. Zrezygnowałem w polsce z gastro na rzecz mojej kobiety, i przez 4 lata prowadziliśmy swoją działalność... ale postanowiłem wyjechać, aby w NO coś otworzyć.
  • Odpowiedz
@robertK: nie wiem, będę o tym rozmawiał jak tam pojadę. Tyle co wiem to: jest możliwość otrzymania od nich mieszkania (bez kaucji) po niższej cenie, wyżywienie - jem ile chcę z hotelu (a to jest duży plus - mam to samo teraz w Oslo), no i napiwki... Dzisiaj będę także rozmawiał w swojej firmie w oslo czy ewentualnie mogę się przenieść na kurierkę tam - bo także mają swoją siedzibę w
  • Odpowiedz
@localgoodness: Byłem w Trosmo przez 3 tygodnie - kosmos. W sierpniu wracam tam na studia mgr. Jakoś tak wyszło, że dla mnie to jedyny sposób by tam wrócić i może uda się zostać. Graty!
  • Odpowiedz