Wpis z mikrobloga

Hej mirki pytanie z #prawopracy. Moj pracownik wlasnie do mnie przyszedl i powiedzial ze chce urlop bo woodstock. Czy moge go zwolnic w zwiazku z utrata zaufania?
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki pytanie z #prawopracy. Moj pracownik wlasnie do mnie przyszedl i powiedzial ze chce urlop bo woodstock. Czy moge go zwolnic w zwiazku z utrata zaufania?


@marianbaczal: Oczywiście. Prewencyjnie za skrajne naruszenie dobrych obyczajów i estetyki możesz napiętnować jego czoło rozżarzonym prętem.
  • Odpowiedz
@kavillock: właśnie chodzi o to żeby tych testów później nie było, a gościu jeśli zależy mu na pracy się wstrzyma i zepsuje sobie wypad ze znajomymi. - posunięcie godne CS. (zakładając że wszyscy co jada wstrzykują mariuhauanen) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marianbaczal: człowieku urlop to urlop! i żadnego pracodawce nie powinno interesować co, gdzie i z kim twój pracownik będzie robić!!! Jeżeli wywiązuje się ze swojej roboty dobrze, o-------l się od niego.
  • Odpowiedz
@marianbaczal: nie wiem co ludzie mają do woodstocku. Dwa lata temu byłem tam i fakt, zdarza się dużo przypadków tzw. bydła. Ale nikt nikogo nie bije atmosfera jest raczej przyjazna. Jeżeli się chce można dbać o higienę więc brudstock to też nalepka-chociaż nie skusiłem się na kąpiele błotne w których z pewnością dodatkiem była niejedna coopa.
  • Odpowiedz
@dextress: pamiętaj, że przebywasz na wykopie, miejscu gdzie ludzie chłoną od siebie nawzajem głupie poglądy bardziej niż lemingi z TVN-u. Różnisz się od nich tym, że w miejscu o którym mowa byłeś i masz własne zdanie. Obecnie Woodstock to normalny, komercyjny festiwal z gigantycznymi sponsorami typu Carlsberg czy Play, a "błotko" pozostało chyba jedynie z sentymentu i zajmuje jakieś 50m2.
  • Odpowiedz