Wpis z mikrobloga

A jednak! Dokonali tego. Mikronezja przekroczyła granicę 100 utraconych bramek!

Szampany się chłodzą a chłopaki w międzyczasie pewnie uznali, że jednak warto poczytać na Wikipedii o zasadach gry w piłkę nożną. Co to karny, co to podanie, kim jest pomocnik. (ʘʘ)

Wołam dla formalności zainteresowanych z poprzedniego wątku @ziomeczek_ziomkowsky @kamdz @debesciak @RIKZAG, @suowik, @osiemnascie, @Xenesthis, @mihelu, @malpie_runo, @guestviewonlypl, @d4n3k, @mudkipz, @supremin1, @Ion_cannon, @elvisiako, @Henry14

#bukmacherka #heheszki #sport #czepionisporto
AbbyLockedheart - A jednak! Dokonali tego. Mikronezja przekroczyła granicę 100 utraco...

źródło: comment_uCgbF5yOc6zMVpJJ895CPWAc4BgY0iBu.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: nie znam jeszcze różowej, która tak głęboko interesowalaby się sportem :o ej, masz rację. Ja się nią ledwie interesuję, gunwo o niej wiem, ale niebieski to ja jestem. Kurde, masz rację, jesteś piękna.
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę takie wyniki i zaangażowanie zawodników z Mikronezji, o którym można było słyszeć to się zastanawiam czy tu jeszcze można mówić o "sporcie".


@MichalPerez: Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą. ()
  • Odpowiedz
@MichalPerez: z ciekawości, na jakiej podstawie oceniasz ich zaangażowanie?

Tam żyje 100 tysięcy ludzi, czyli tyle, co w średnim polskim mieście. Dwa razy mniej niż w samych Kielcach. Dołóż do tego kwestię, ze to zbiór kilkuset wysp rozrzuconych na terenie większym od Francji, co się przekłada na treningi i bycie w reprezentacji, wątpię żeby faktycznie ludzie z wszystkich wysp się zbierali do gry, pewnie to tylko mała grupa z kilku głównych
  • Odpowiedz
@deroo: No ale Vanatu to też nie jest raczej potęga piłkarska. Skoro w Europie kraje jak San Marino z potęgami piłkarskimi nie umieją tak przegrać to się zastanawiam, czy zawodnicy Mikronezji w ogóle na boisku byli, że takim wynikiem przegrali.
  • Odpowiedz
@Herubin: W Estonii w Pucharze niektóre kluby też przegrywają 30+:0 ;)

Vanuatu to jednak dużo mniej wysp, w tym kilka naprawdę sporych, Mikronezja to malutkie wysepki rozrzucone na dużej przestrzeni:)

to duża różnica, takie San Marino to jednak jeden byt, gdzie się można przemieszczać autobusem. Łatwiej o zorganizowanie infrastruktruy, dotarcie do potencjalnych piłkarzy, organizację treningów itd.
  • Odpowiedz
@AbbyLockedheart: nie no, jeden mecz to jeszcze rozumiem, ale trzy to jest już coś nie tak. To nie jest jakiś protest czy co? Tahiti z nich wszystkich jest najlepsze, jak mniemam, bo wygrali ostatni Puchar Oceanii (ale repra dorosła, nie u-23), natomiast Vanuatu i Fidżi to dostają tam takie bęcki od Nowej Zelandii, że olaboga. Obejrzałbym te mecze z ciekawości ale pewnie nie ma co liczyć na transmisję z palmy (
  • Odpowiedz