Wpis z mikrobloga

#film

zachęcony znaczkiem "filmweb poleca" oraz dobrymi ocenami znajomków i obejrzałem nowego mad maxa. nie wiem czy oglądaliśmy dwa różne filmy, ale takiej sraczki dawno nie widziałem. bez kitu, fabuła - beton, dialogi - drewno i czasami aż żenująco mi się robiło, że tego słucham. za chwilę ktoś powie, że kino akcji i że tutaj chodzi o coś innego, ale #!$%@?, bez przesady. ile można oglądać jak się ścigają po pustyni? mi się zaczęło przysypiać po godzinie. kino dla intelektualnych impotentów. 2/10
  • 13
kino dla intelektualnych impotentów. 2/10


@zygmunt_III_waszka: Daj spokój, świetne kino akcji, dobra muzyka, fajny klimat postapo i genialna Charlize. To jest #!$%@? film akcji, co ma do tego intelektualna impotencja? Rambo, Commando czy Predatora też nie oglądałeś, bo dla "intelektualnych impotentów"?? Usuń konto.
@zygmunt_III_waszka: Niby tak. Ale wierz mi, nie samym chlebem żyje człowiek. Jedne filmy oglądasz dla fabuły, inne dla efektów. Jaram się klimaten Marvell'a i takimi tam, zawsze chodziłem do kina na Avengersów, Iron Mana Volweina itp. Ale tak jakoś wyszło, że ostatnich Avengersów obejrzałem w domu. I okazuje się, ze fabuła w tego typu filmach to sprawa drugorzędna, tu na prawdę chodzi o wybuchy, walki i efekty specjalne. Po to się
@drCox: @Thou: debilna historia przykryta 2 godzinnymi wybuchami bez sensu xD nic dziwnego, że hollywood ma #!$%@? na fabułę i scenariusze jak janusz kina łyknie wszystko gdzie jest wystarczająco dużo wybuchów xD
@zygmunt_III_waszka: To tak, jakbyś powiedział, że nie jadasz lodów arbuza i lodów, bo się nimi nie najadasz. Ale nie po to one są. Jak chcesz się skupić na fabule i wynieść coś z filmu to sobie obejrzyj Birdmana, Boyhood, Billy Elliot. Samo to, że spodziewałeś się, że Mad Max będzie ambitnym filmem źle o Tobie świadczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)