Wpis z mikrobloga

Wiele osób narzeka, że telefony z #android nie często dostają aktualizację do nowszej wersji. Jeszcze bardziej #!$%@?ące jest jak dostanie i chodzi GORZEJ. Jaki jest tego sens? No chyba żeby szybciej wymienić telefon. Przykłady takich, które po aktualizacji spowolniły lub bateria krócej: #motog #note4 #z3 #z3compact
  • 12
  • Odpowiedz
@vxrd: powiem tak: na 4 ip w mojej najblizszej rodzinie są 2 4S - mój stary na 7.1 i siostry na 8.3.x. Mój jak działał tak działa nadal - idealnie. Siostry się grzeje, traci baterie. Nie poleca iosa 8 na 4Sa i narzeka, że dziewiątki jeszcze nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kamil150794: Zgadza sie, to jest zadzwiajace ze wychodzi update, pare godzin po, w necie sa newsy ze update zuzywa wiecej baterii, itp. WIec lepiej poczekac, niech beta testerzy potestuja publiczny update, druga sprawa - jesli ktos wyciska sprzet w 200% to nie oplaca mu sie aktualizowanie dla wygladu bo nie sadze by ktos znal sensowne zmiany z KK a LP. Na LP sa problemy z Xposed, a ja mam kilka modow
  • Odpowiedz
@signap: gdzie na Lollipop 5.0.2 na #motog masz problemy z xposed? Nie dostrzegasz sensownych zmian między KK a LL? A o backupie ustawień to kiedyś słyszałeś. Mi zmiana wersji LL na custom lub GPE z konfiguracją to mniej niż godzina a uwierz mam nieco ustawień.
  • Odpowiedz
@bijotai: ostatnio moj brat po zakupie tabletu od sunga, chyba 7 badz 8 calowy, amoled. Zaktualizowal do LL, poustawial wszystko a to lipa, xposed nie dziala badz dziala dziwnym sposobem. to powrot do Kk, teraz ma wszystko.

Jakie korzysci daje ten LP? bateria mnie nie obchodzi bo mam zapasowa, spoko ze dziala dluzej, lepsze zarzadzanie pamieci - uzywam drugi rok Note3 i nie zamierzam zmieniac, nie gram. Majac w reku note4
  • Odpowiedz