Wpis z mikrobloga

@Nieinternety: Hard to say, jesli robi Ci to az taka roznice to moze i tak, ale jakbys pouzywal troche to pewnie bys sie przekonal :P. Uzywam ip6, wczesniej S5 i dalej jak bawie sie note4 z tym rysikiem to inna liga
@paprykarzszczecinski1: to co zajebiste w ios to ze nie uswiadczysz lagow. Przez 4 miesiace od nowosci ani razu sie nie zacial. Wciskasz home i zawsze w takim samym czasie wraca do pulpitu nie wazne czy apla sie zawiesila czy nie. Niestety caly czas wysypuje mi sie wykop i opera hehe
@uchatek: czytaj dokladnie problem z ramem dotyczy safari i chrome, na operze da sie pracowac i bardziej podoba mi sie interfejs i gesty jednak maly ekran jest tu glownym powodem zmiany. Do dzwonienia iphone jest idealem, no zeby jeszcze glosnik byl glosniejszy o 3 db hehe
@Nieinternety: znać się znam to Ci odpowiem :) tak btw to nic nie pisałeś kiedy masz problem z ramem, ale ok
Po 1sze.. nie pchaj się w te zamulaste samsungi. Serio 5.0/5.1 i Galaxy ledwo dają radę.
Ja bym celował w M9, dlaczego? M7 to 2 letni flagowiec, nie ma sensu przechodzić z 5s. M8 nie różni się prawie niczym od M7, ale za to M9 już tak.

Ew jeśli Ci