Wpis z mikrobloga

#feels #zwiazki #rozstanie #rozowypasek # 3 dni temu zerwała ze mną dziewczyna, byliśmy ze sobą wprawdzie tylko 3 miesiące. Ale dopiero teraz uświadomiłem sobie co straciłem. Zerwała, gdyż jak to określiła nie czuje się przy mnie dobrze. Fakt mało się angażowałem, ale dopiero teraz widzę że muszę bardziej się postarać. Generalnie w nerwach jak wymienialiśmy się smsami napisałem do niej #!$%@? (powtarzam w nerwach, teraz tego żałuję, nie chciałem tak napisać). Powiedziała ze jeszcze za nim tak napisałem była skłonna sie ze mną spotkać, teraz odmawia. Natomiast (czego nie ogarniam) mimo, że chce zerwać nadal odpisuje na smsy i nawet odebrała telefon ale nadal stanowczo odmawia spotkania. Co mam zrobić, jak mam przekonać ją że jest w stanie poczuć się przy mnie dobrze?
  • 36
@Jajcew: Nikt na całym świecie nie #!$%@? cię tak jak twój różowy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ponad 10 lat szczęśliwego związku :)

Rozumiem powiedzieć coś w nerwach, ale napisać? Kiedy masz czas na myślenie? ;)
@nahum-nevzorov: powiedziałem i to wiele razy, ale to jest właśnie problem, po cholerę być z kimś kto kogoś doprowadza do takich sytuacji. Ostatniej dziewczynie aż za wiele razy mówiłem coś w nerwach, to świadczy tylko o niedopasowaniu albo nieogarnięciu drugiej osoby.