Wpis z mikrobloga

@BQP: A jakie masz teraz radio? Ja u siebie dołożyłem tylko mini jacka, przeróbka kosztowała mnie jakieś 10 zł, była banalnie prosta i wszystko sobie puszczam z telefonu.
@alibomaye: też właśnie o czymś takim myślałem.

@prnppp: łoooooooooooooooo. Nie mam zielonego pojęcia co to jest, jak działa, jak to się montuje, ale z tego co na szybko znalazłem na googlu wydaje się strzałem w dziesiątkę. Poszukam troszkę więcej info.

Za pomoc chłopaki dzięki.
@BQP: prosta sprawa: radio potrafi obsłużyć zmieniarke, a zmieniarka mp3 symuluje normalną zmieniarke. Podlaczasz zmieniarke kablem do radia, a do zmieniarke kartę pamięci z muzyka lub pendrive. Jedyny minus to nazwy folderów i plików, trzeba je odpowiednio nazywać, bo inaczej zmieniarka nie będzie ich widziała. Ogólnie to mały problem, jestem mega zadowolony że zmieniarki, a mam ją z rok.
@prnppp: Właśnie czytam, że to prosta sprawa jest (jeszcze 10 minut temu nie wiedziałem, że takie coś w ogóle jest). Trochę drogo (Ponad 200zł) ale to jest właśnie to czego szukałem. Idealny kompromis. Wiszę piwo na jakimś wykoparty :)
@BQP: jak masz kasetowe to moze nie zadzialac, ale glowy nie dam. Sprobuj pokombinowac jak u mnie - przyciski SRC + ON (ja najpierw wciskam src jak jeszcze jest wylaczone, potem on. Jak sie uruchomi to puszczam src)