Wpis z mikrobloga

Wczoraj upał straszny myślę jadę nad wodę, wpadam więc do #carrefour po jakieś #zakupy typu piecie itp. Patrzę lodówki samochodowe w promocji 89,99 zł. W sumie nie potrzebuję ale wezmę bo #promocja . Dokupiłem jakiś wkłady jakiś leżak i inne pierdoły. Przy kasie zamieszanie, płacę kartą i idę w kierunku wyjścia ale patrzę na paragon, a tam 271,16 zł. Co ku... ? Patrzę lodówka 179,00 zł . Idę na sklep i na palecie z promocyjnymi lodówkami stoją z boku inne w tym samym kolorze no praktycznie identyczne lodówki właśnie po 179,00, a cena na dole w rogu palety. Cena 89,99 oczywiście wielką kartką nad paletą. Myślę oddam tą droższą i kupie tańszą. Ale nie da się bo nie przyjmują zwrotów! Tak #!$%@? jak już zapłacisz to mają cię w dupie, układają towar tak abyś wziął ten droższy, a później się śmieją jaki z ciebie baran bo #!$%@? cię na 100 zł.
Jak lubiłem ten sklep to teraz nie zarobią już na mnie ani złotówki. Polityka jak za komuny, niech zdechną!
bury256 - Wczoraj upał straszny myślę jadę nad wodę, wpadam więc do #carrefour po jak...

źródło: comment_LGMqzJG1lqD5y2nflnW9nb9Rg9egL0fs.jpg

Pobierz
  • 45
entyczne lodówki właśnie po 179,00, a cena na dole w rogu palety. Cena 89,99 oczywiście wielką kartką nad paletą. Myślę oddam tą droższą i kupie tańszą. Ale nie da się bo nie przyjmują zwrotów! Tak #!$%@? jak już zapłacisz to m


@bury256: poważnie zwrotów nie przyjmują? Było naciskać, że nie chcez zwrócić tylko, że Ci źle naliczyli kasę. Ty chciałeś kupić tą tańszą.... a jak się nie da to cisnąć po
@bury256: się ciesz, teraz masz szanse że cokolwiek schłodzi, bo ta na zdjęciu to syf straszny. Miałem przez 1 dzień lodówko-plecak z lidla za ~150zł i była strasznie #!$%@?, po 2h dosłownie 0 różnicy temperatury i zwróciłem, sporo osób na nią narzekało na necie - aż ktoś napisał, że chłodzić to ona chłodzi, ale po 6h działania :)
@takbardzoanonimowy: wiem. Mój błąd. Napisałem szybciej niż pomyślałem a potem sprawdzilem dopiero. Dlatego usunalem :) ale nie zmienia to faktu ze ja bym poszedl z tym do Rzecznika bo specjalnie wprowadzają klienta w błąd eksponując niższą cenę
@bury256: Przecież w każdym kerfurze jest POK idziesz tam mówisz że cię w #!$%@? załadowali i że rządasz zwrotu nadmiaru kasy. Pani z POK prosi cię o to żebyś jej pokazał na stoisku. Idziesz tam z nią i mówisz że to jawne #!$%@? klientów w dupę i ci różnicę zwrócą. Wiem bo pracowałem na Wileniaku w kerfie i skoro w tak patologicznym miejscu to działało to wszędzie indziej też musi działać