Wpis z mikrobloga

@Bialoskorsky: jutro dam znać jak znajdę opakowanie bo nie pamiętam albo zrobię Ci zdjęcie i poszukasz sobie w neciku. Dodam tylko, że bateria bardzo wytrzymała. Ładuje ja średnio co 3 dni a pale non stop. Nie straszne jej upadki z wysokości. Raz nawet wpadła mi do wanny podczas kąpieli i nic jej nie było ;-)
@Bialoskorsky: Radzilbym dolozyc z 50pln chociaz. Bateria iStick 30W plus jakis atomizer. Ja uzywam od pol roku Orchida V6 kupionego u majfrendow. Obecnie kosztuje okolo 10$ - szczerze polecam taki zestaw. Z tym ze to jesy zestaw do samodzielnego krecenia grzalek.
@Bialoskorsky: Kieruj się radami stałych bywalców tagu. Volishe i Mildy to firmy które żerują głównie na niewiedzy klienta. Co do sprzętu to zapytałbym najpierw, czy chcesz z tym rzucić palenie, czy będzie to bardziej zabawka na okazjonalne podymienie na imprezie?
@Bialoskorsky: Dobrej chmury w nowym sprzęcie za 150 złotych się nie spodziewaj. Wiem, że to klasyczne gadanie z forów w stylu "dorzuć drugie tyle" ale z doświadczenia widzę, że problemy z tańszym sprzętem po prostu nie rekompensują tej mniejszej ceny.