Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@? atencja wśród kobiet. Nie mówię już nawet o mirko, tutaj tego jest pełno. Od paru lat gram w cs'a i każda dziewczyna, która sama się przyznała, że jest płci żeńskiej, musi mieć nazwę "Paulina", "Wikaa", "Marta" czy inne żeńskie imiona. Tak ciężko wymyślić jakiś oryginalny nick? Nie musicie nagłaśniać, że jesteście kobietami, bo taki nick to jak wołanie o atencje.
#gorzkiezale #atencja #atencyjnyrozowypasek
  • 7
@PanDetektyw: Ekhem, mam nadzieję, że do Paulin, to Ty nic nie masz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak w ogóle to myślę, że nie o atencję chodzi, a o nieco inne traktowanie w grze. Wiesz, kobiety traktują to pewnie jako przewagę wśród męskich gier, rozkojarzenie, zwrócenie uwagi i parę punktów do przodu. Tak myślę!

I chyba nie oczekujesz, że jeśli wymyślam gdzieś login ma on być unisex,
@Wredna_pomarancza: @ashmedai: @qwerte: Lubię laski ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak- wołanie o atencje. Dobrze, niech wymyślą sobie nick, który tak czy siak będzie żeński, np "#!$%@?", ale po co od razu imiona, bo to jest dla mnie podkreślanie jej odmienności wśród innych kobiet i mówienie tym: " Hej jestem dziewczyną jestem oryginalna bo gram w gry <3". Właśnie @Wredna_pomarancza rozkojarzenie, zwrócenie uwagi i to