Wpis z mikrobloga

A tak właśnie naprawiamy uszkodzoną PS3 naszego klienta.
Tak przy okazji Mirki, gdyby Wam się coś popsuło konsolowego i laptopowego, wołajcie.
Mamy nadzieję, że koledzy z @naprawalaptopow się nie obrażą za laptopy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 #ps3 #xboxone #xbox360 #xbox #konsole #xgamecenter
xgamecenter_pl - A tak właśnie naprawiamy uszkodzoną PS3 naszego klienta. 
Tak przy ...

źródło: comment_DmTQ0iWgPXqzqKS8V5Vx0PHoUpgbGLmW.jpg

Pobierz
  • 44
@Joshuaa: nie zauważyłem żeby lizali się po jajkach, zwykła wymiana obrazków ale co ja mówię... zielonka dupa cicho ( ͡ ͜ʖ ͡)

@xgamecenter_pl ostatnio zauważyłem w swoim xboxie że napęd coś zaczął trzeszczeć, dziwny dźwięk przypominający miksowanie dj'a, nie czyta mi też niektórych płyt na szczęście GTA V działa ;)
co się może dziać z moją ukochaną ?
@Gnojowisko3000 niestety ale oznaka "umierania" napędu w konsoli. Jeśli zaczyna trzeszczeć i miksować to może za chwilę przestać czytać cokolwiek. Może też wystarczyć zwykłe przeczyszczenie optyki ale takie rozwiązanie działa w 10% przypadków. Jaki model Xboxa posiadasz ?
@xgamecenter_pl: Mam xbox360, podłączony kablem HDMI. Po pewnym czasie zaczęły pojawiać się poziome paski na ekranie, na najwyższej rozdzielczości, a po jakimś czasie nie było obrazu też na niższych. Oczywiście obraz puszczony przez kabel hdmi.
Myślałem że to wina wejścia i zakupiłem taki oto kabel http://uberkonzol.hu/uploads/products/4260/cover.jpg Posiada on przełącznik TV - HDTV. Obraz mam tylko na przełączniku TV, ale nie jest do końca doskonały bo z bliska widać jakby cienie, po