Wpis z mikrobloga

@Kaplanka:

Jeśli uważasz, że mężczyznom podobałyby się takie stopy tylko dlatego, że miałaby je Kinga Duda, to jednak #logikarozowychpaskow

Równie dobrze możesz wkleić zdjęcie lochy 200kg i napisać, że jakby to była Kinga Duda to wykopki by się spuszczały - taki sam bullshit.
@MisieRzadza: Na pewno warto zobaczyć Browary Żywieckie, fajne muzeum mają. A tak to w samym Żywcu szału nie ma, lepiej pojeździć po okolicy. Całkiem fajna jest elektrownia szczytowo-pompowa w Porąbce, którą też można zwiedzać, a potem posiedzieć nad Jeziorem Żywieckim. O chodzeniu po górach chyba nie trzeba mówić :)
@blondeblossom: przy dużej stopie, głównym problemem sa buty. Nie zawsze idzie znaleźć i faktycznie w niektórych fasonach wyglądają kiepsko, ale stwierdzenie, ze wszystko powyżej 39 jest ble to troche przesada :)
@andrzejwpst: Wyluzuj dupalka. Pisałam jaką mam stopę i wyobraź sobie, że jednak nadal mieści się ona w rozmiarówce damskiej. Nie chcę żeby się wszystkim podobały duże stopy, skoro już tak Cie szczypie to co napisałam, to przeanalizuj to sobie jeszcze raz i wyciągnij odpowiednie wnioski, bo nie będę się powtarzać, mam Ci do powiedzenia dokładnie to samo co, pisałam wcześniej. Porównywanie dużej stopy(rozmiar 41 taki wielki #!$%@?) do grubasek, czy innych