Wpis z mikrobloga

Ostatnio coraz częściej mam wrażenie, że #nobodykiers. Ale tak nikt, zupełnie nikt na żaden temat.
Rok temu na mirko non-stop ktoś pisał:

JOKUP DODAJĘ CIĘ NA CZARNOLISTO

JARANIESIĘANIMETOPEDALSTWO

Wpis jest chroniony przez system CałkaGuard®, eliminujący komentarze naruszające regulamin.

Fajny wpis Jokup, jesteś fajny, chcesz pogadać o tym czymś?

Moim zdaniem aby XYZ trzeba ABC


A teraz...
Szaleństwo, średnia jednego komentarza na wpis
Czy to wypociny na temat Nintendo
Czy to śmieszkowy wpis
Czy to obrazek na #randomanimeshit z filozoficznym podpisem

Nawet plusy, we wpisach które dostają siedem plusów, dostaję sześć plusów od plusbotów i jednego, tylko jedynego od osoby, którą naprawdę to obchodzi. Kiedyś też było ~7 plusów. Ale tylko od ludzi ogarniających. Jeszcze pół biedy jak plusa da @ninetyeight, bo on zawsze uraczy ciepłym i miłym słowem. Ale takie absolutne nołnejmy jak jakiś arrent czy inny RIKZAG?

Cierpię na niedobór atencji, nigdy nie próbujcie przepchnąć swojego wpisu do gorących, bo wtedy atencja mocno zaraża ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#randomanimeshit #pixiv #lovelive #makinishikino @BlackReven @MrEid plox zmartwychwstań @2ndLaw @Misaki #
Pobierz j.....b - Ostatnio coraz częściej mam wrażenie, że #nobodykiers. Ale tak nikt, zupełn...
źródło: comment_DpTiQg7fH4wZpgW7KM5mooFHWphwwMaL.jpg
  • 24
@Lookazz: Gdybym się udzielał na głównym feedzie mirko to mógłbym o to podejrzewać siebie, jednak ostatnio piszę tylko na tagach bo potwierdzonym faktem jest że mirasy mają trochę inne priorytety niż ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i nawet te moje tagi zaczynają się psuć
Pozostaje tylko polecieć klasykiem i zacząć drzeć się do księżyca:

GDZIEONISĄ

CI WSZYSCY MOI PRZYJACIELEELEELEELEELEELE

( ͡
@ayasecon: Bo nie wiem co odpowiedzieć, kiedyś udawało mi się zagajać znacznie dłuższe rozmowy na poziomie niż teraz. Spokojnie jak coś o feelsach to 50 komentarzy, jeszcze jak mi #!$%@?ło niedawno z tym spamem Slaine'm to fajne dyskusje się wywiązały, a teraz? Teraz to sam muszę walczyć o drugi komentarz komentując czyjś komentarz bo nikomu nie chce się nawet nawiązać rozmowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)